slideshow 1 slideshow 2 slideshow 3

Vítejte v Pensionu u Knížků!

Pension s rodinnou atmosférou najdete ve vilové čtvrti, klidné městské části, Praha 8 – Dolní Chabry.

Poskytujeme ubytování jak pro soukromé tak i firemní pobyty (i pro dlouhodobější služební pobyty). Výhodné dopravní spojení nejen autem, ale i MHD. Dvěma linky autobusu 162 a 169 trvá 10 minut jízda na stanici metra Kobylisy, trasa C. Odtud navazují i tramvajové spoje č. 3, 10, a 17. Plán MHD.

Blízkost dálnice D8 Praha – Drážďany. / viz mapa / V blízkosti se nachází Výstaviště v Letňanech i Holešovicích, Zoologická zahrada, Botanická zahrada, Trojský zámek a O2 Aréna.

VYBAVENÍ A SLUŽBY

Náš pension nabízí ubytování v 1-3lůžkových pokojích, možnost přistýlky. Každý pokoj má vlastní sociální zařízení se sprchovým koutem. Snídaně se podávají v jídelně pro hosty, kde je i bar s chlazenými nápoji a drobné občerstvení. V celém pensionu je připojení k WI-FI síti. Parkování je možné v prostorách zahrady pensionu.

STRAVOVÁNÍ

V blízkosti pensionu se nachází restaurace RESTAURACE KAREL s velkým venkovním posezením a dětským hřištěm. Restaurace je vhodné místo pro pořádání firemních i rodinných akcí např. svateb. Možnost obřadu přímo na Městském úřadě, městské části – Praha 8, Dolní Chabry (www.dchabry.cz), vzdáleného 100 metrů od restaurace. Veškeré informace naleznete na stránkách www.restauracekarel.cz V prvním patře nad restaurací je v provozu Bowling Karlův Dvůr. Informace naleznete na stránkách www.bowling.karluvdvur.cz

Theme by Danetsoft and Danang Probo Sayekti inspired by Maksimer